Ceník

Průběh focení je naplánován po osobní či telefonické konzultaci. S Kovářkou uvidíte, že není čeho se bát. 🙂 Vytvoříme si společně uvolněnou a
nenucenou atmosféru a výsledkem budou krásné fotografie. Klasické i originální portréty vznikají v interiérech, exteriérech, u Vás doma,
na zahradě, oblíbeném místečku, nad vodou i pod vodou…zkrátka, kde si jen vzpomenete.

Pokud si budete přát, zajistím Vám přítomnost vizážistky při fotografování ( DOPORUČUJI – vždy se tato služba u focení vyplatí! ).
Cena se pohybuje od 500 – 1000 Kč za líčenou osobu.

Záleží na domluvě s vizážistkou.

  •  Strávíme společně asi 2 až 3 hodiny (při portrétním focení). Focení ve vodě trvá dle domluvy, obvykle maximálně 1 hodinu. Vznikne  asi 200 fotografií v různých scénách a různém oblečení.
  • Fotíte obvykle ve svém oblečení a botách.  Avšak Kovářka má vždy s sebou spoustu věcí, rekvizit a doplňků na zapůjčení.
  •  Ze všech fotografií vybíráme 10 nejlepších pro úpravy a vyretušování.
  •  Všechny fotografie (upravené i neupravené. Neupravené slouží pouze k výběru fotografií.) dostáváte elektronicky přes soukromý zaheslovaný odkaz na stažení z webu. Neupravené fotky posílám do 48 hod.
  •  Samozřejmě je zde i možnost si objednat fotografie v podobě tištěné nebo si dokoupit další
    upravené fotografie nad rámec balíčku (1ks – 100 Kč).

PORTRÉTNÍ FOCENÍ = 1500 Kč

AKT/ NEWBORN = 2000 Kč

REPORTÁŽNÍ FOCENÍ = 2500 Kč (cca 6 hodin focení, obdržíte balíček upravených  fotografií – cca 20 ks – vše dle individuální domluvy).

FOCENÍ VE VODĚ =  (Plavecký klub/ kroužek = 50 Kč/ ks, VODNÍ HRÁTKY= Foto nad vodou 100 Kč/ks, Foto pod vodou = 150 Kč/ks)

Uvedená cena je pouze informativní. Kovářka dbá na individuální přístup ke klientovi a to se týče i ceny 🙂 Stálá klientela a klienti, kteří doporučí
další zákazníky, mají nárok na množstevní slevu.

LEHKÝ MANUÁL – PŘÍPRAVY NA FOCENÍ